Hakkımızda

Pisidia Enerji Hakkında

 3000 yıllık geçmişe sahip Pisidia’yı geleceğimiz olan Güneş Enerjisi ile birleştirerek Frigya ,Pamfilya ,Likya, Likaonya’dan yola çıktık.Termesos, Selge ve Sagalassos’tan ; ülkemize, dünyaya ve insanlığa temiz bir enerji yaymak için çalışıyoruz.
  2021 yılında Proje Geliştirme, Mühendislik, Tedarik, Montaj, Bakım, hizmetlerini bir arada sunarak Isparta merkezli olarak faaliyetlerimize başladık.
 2023 yılında Bursa Nilüfer’de yeni ofisimizi açarak Sanayi’nin başkenti Bursa ile de Güney Marmara’da faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Devam Eden Projeler
Devam Eden Projeler 90%
Tamamlanan Projeler
Tamamlanan Projeler 10%

VIZYONUMUZ

Öncü olmak ve farklılık yaratmak.
17 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri ile farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle sürdürülebilir büyüme sağlamak.

MISYONUMUZ

Uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.
Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

Hizmet Politikası

Yüksek kalite, sorunsuzluk, güvenilirlik temel değerlerimizdir.
Yatırımcımızın yüksek kaliteli ürünlere sahip olması ve işletme sürecini sorunsuz bir şekilde sürdürerek maksimum düzeyde fayda sağlamaları önceliğimizdir.


Bazı Örnek Projelerimiz

15 +

Güneş Paneli Tarlası

10 +

Enerji Dönüşümü

38 +

Çatı GES